ISTORIJA


 
Tėvo Gitara '06


2006 m
. birželio 4 d. jaunimas ir senimas susirinko į pirmąjį roko festivalį ROCK‘iškyje „Tėvo gitara“. To kaltininkai – grupė Paradox, kuri nusprendė pasukti istoriją atgal, kai Rokiškyje buvo net 12 gyvai grojančių grupių ir intensyviai virė dabar jau pamirštas muzikinis gyvenimas. Pirmajame festivalyje „Tėvo gitara“ scenoje susitiko dviejų kartų roko muzikantai iš visos Lietuvos. Dalyvavo net 10 roko grupių. Jaunimas, atiduodamas pagarbą seniesiems roko vilkams, į savo repertuarą įtraukė jų grotas dainas. Festivalis „Tėvo gitara“ buvo skirtas paminėti Tėvo dienai.
TG’06 grojo: Nenuoramos, Gysliukai, Viražas, Paradox, Saint Oil Sand, Funny Rot, Kontaktai, Laiptai, The Skys, Fata Morgana.

 

 

Tėvo Gitara '07

 

2007 m. įvyko antrasis festivalis „Tėvo gitara“ , kurio metu buvo tęsiamos pirmosios „Tėvo gitaros“ tradicijos. Renginio metu skambėjo rokas ir gyva muzika, muzikantai į savo repertuarą įtraukė senas roko dainas. Festivalyje pasirodė penkios grupės iš Lietuvos ir Latvijos. Jau antrus metus iš eilės pirmoji renginį pradėjo grupė „Nenuoramos“(Pasvalys), pasirodė net trys grupės iš Rokiškio: Viražas, Pievos, Paradox. Antrąją „Tėvo gitarą“ užbaigė grupė iš Latvijos Dabasu Durovys.

 

 

Tėvo Gitara '08

 

2008 m. Tėvo dienai skirtas festivalis „Tėvo gitara“ jau trečius metus iš eilės Rokiškį pavertė roko ir gyvos muzikos sostine. Festivalis vyko Rokiškio kultūros centre, į kurį susirinko tikrai nemažai roko, alternatyvios ir gyvos muzikos mylėtojų. „Tėvo gitaroje“ pasirodė 7 grupės iš visos Lietuvos: grupė „Paradox“, viena iš pirmojo „Tėvo gitaros“ festivalio sumanytojų ir organizatorių. Koncertą pradėjo gana jauna, ir tikrai daug žadanti grupė „Penktokai“. Tretieji renginyje pasirodė grupė „Pievos“, gyvuojanti jau 12 metų ir publiką žavinti savo savitu skambesiu bei „folk“ elementų gausa. Po šios grupės publiką maloniai išgąsdino panevėžiečių grupė „Baubas“, penkti sceną „užtemdė“ roko vilkai - grupė „Night“. Priešpaskutiniai renginyje pasirodė grupė „The skys“, per 13 gyvavimo metų išmaišiusi kone pusę pasaulio ir laimėjusi daugybę apdovanojimų Europoje bei už Atlanto. Renginį vainikavo visiems puikiai žinoma ir jau trečią dešimtmetį gyvuojanti grupė „Laiptai“.


 


    

   

   

   

   

   

   

Rėmėjai

 

Pagrindinis informacinis rėmėjas

 


Festivalio radijas

 


Informaciniai rėmėjai

 


 
Copyright 2009 © Tėvo gitara. Jaunųjų Lyderių Klubas.